Otázky a odpovědi

Rychlost WiFi

V dnešní době je rychlý a spolehlivý internet klíčovým prvkem našich digitálních životů. Každý z nás touží po plynulém streamování videí, rychlém stahování souborů a bezproblémovém online hraní her. Ale jak se vlastně měří rychlost internetu a proč je to důležité? Připravte se na cestu do světa rychlostí WiFi a dozvíte se více než jste si kdy mysleli!

Co je mesh systém?

Wifi mesh systém je síťové řešení, které vám umožní rozšířit pokrytí Wi-Fi signálem v celé vaší domácnosti, i pokud máte větší dům nebo vícepatrový byt. Pokud jste v minulosti měli problémy s pokrytím signálem Wi-Fi, přechodem na wifi mesh systém byste mohli tuto situaci vyřešit.

Nejlepší měření rychlosti internetu

Zdá se vaše internetové připojení pomalé, nebo nefunguje jak má? Otestujte si rychlost svého internetu! Použij naše přesné měření rychlosti internetu.

Co je optický internet?

Je to připojení k internetu, které funguje na principu přenosu dat pomocí světla vedeného optickým vláknem. 

Co je umělá inteligence?

Úvod do umělé inteligence

Co je to internet a jak vlastně funguje?

Internet se více či méně dostal do života každého z nás. Spousta lidí jej denně využívá, aniž by věděli, co je to internet a jak vlastně funguje. V tomto článku se vám to budu snažit vysvětlit. 

 

Pomalý internet? Vyřešeno ✔

Slabý signál nebo pomalý internet mohou způsobovat různé vlivy. Tak se na ně pojďme podívat. Připojení k internetu se většinou v domácnostech řeší prostřednictvím klasického WiFi routeru. K tomu, aby připojení fungovalo bez problémů, je nutné správné nastavení.

Rozdíl mezi LTE a optickým připojením k internetu

Pokud chcete stabilní a rychlý internet, zjistěte, jaké připojení je pro vás nejvýhodnější, abyste si mohli užívat bezproblémové a hladké surfování. Bez internetového připojení si život v dnešní době téměř nikdo z nás nedokáže představit. Ať už jde o pracovní či školní povinnosti nebo jeho využívání ve volném čase. Žádoucí je tak bezproblémový chod a slušná rychlost, která nás nebude v práci omezovat, proto se podíváme na zoubek různým typům připojení.

Problém s WiFi routerem

Možná jste ani netušili, že největší šotek na Vaší internetové síti může být Vaše WiFi. Navíc internetové sítě zažívají nejvíce zkoušené období – pracujeme z domu, děti se učí z domu, … A Vy si myslíte, že máte problém s rychlostí připojení internetu, ale ve většině případů je to spíše kvalitou domácí sítě. Wifi router připojený na přívod internetu do vašeho bytu či domu a rozděluje toto připojení drátově nebo bezdrátovým vysíláním do dalších zařízení jako jsou počítače, notebooky, mobily, chytré televize apod. Zařízení připojená k této krabičce pomocí kabelu fungují bez výpadků. Zařízení připojená bezdrátově pomocí WiFi routeru mohou vykazovat problémy s připojením vzhledem k tomu, jak bezdrátová síť funguje.

Nejde mi internet, co mám dělat?

  • Vytáhněte router ze zásuvky a znovu zapojte

Chci se k Vám připojit, jak zjistím signál v místě bydliště?

Hledáte nového internetového poskytovatele v Uherském Brodě a okolí?

Spolehlivé a rychlé internetové připojení v Uherském Brodě

Hledáte připojení k internetu Uherský Brod? Nemusíte hledat dál! Jsme spolehlivý internetový poskytovatel v Uherském Brodě, který vám nabízí nejlepší internetové připojení v této lokalitě.

 

Od jednosměrných stránek po personalizované prostředí

Internet se od svého vzniku výrazně změnil. Začalo to jednosměrnými stránkami, které uživateli umožňovaly pouze prohlížení obsahu, ale dnes můžeme na internetu aktivně komunikovat a spolupracovat na tvorbě obsahu. Vývoj internetu se dá rozdělit do tří hlavních fází - Web 1.0, Web 2.0 a Web 3.0. Jak se tyto fáze liší a co nám přináší? To se dozvíte v tomto článku.

Potřebujete poradit nebo více informací?
I výpověď u stávajícího poskytovatele vyřídíme za Vás.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů