2 měsíce Turbonet a IPTV zdarma

Jsme rádi, že jste tu. Na správném místě pokud sháníte rychlý a stabilní internet. Pokud chcete využít nabídky 2 měsíce Turbonet a IPTV zdarma, napiště do poznámky turboakce. Platí pro všechny tarify. A navíc výpověď a všechnu administrativu vyřídíme za Vás. ✌️

objednat internet 

více o internetu 

změřit rychlost připojení

Máme pro vás skvělou nabídku od Turbonetu! Chcete mít rychlý a spolehlivý internet a zároveň si užívat oblíbené televizní pořady? Tak tohle je přesně pro vás!

Při připojení k našemu Turbonetu získáte nejen 2 měsíce internetu a TV zcela zdarma, ale také slevu 500 Kč na náš WiFi mesh systém. Díky tomu si užijete bezproblémové pokrytí signálem po celém vašem domě.

Ale to není všechno! Jsme jako soused od vedle, který vám vždy rád poradí a pomůže s věcmi týkající se internetu, televize, kamer a PC. Naše zákaznická podpora je k dispozici 24/7, takže nám můžete kdykoli zavolat s dotazy nebo případnými problémy.

A abychom vám dokázali, že to s vámi myslíme opravdu vážně, nabízíme také pohotový servis a instalaci na zavolání. Nemusíte se tedy starat o žádné technické věci, my se o to postaráme za vás.

Jsme místní poskytovatel, který se pyšní nejmodernější technologií a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se vždy snažíme vyjít vstříc vašim potřebám a přání.

Tak neváhejte a připojte se k Turbonetu! Pohodlně surfovat po internetu a sledovat oblíbené pořady ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Stačí nás kontaktovat a my se postaráme o vše ostatní. Těšíme se na vás jako nového člena naší Turbonet rodiny!

Potřebujete poradit nebo více informací?
I výpověď u stávajícího poskytovatele vyřídíme za Vás.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů